هیتر گازی IR-H740 ایران هیتر

هیتر IR-H740

امروزه وسایل گرمایشی و سرمایشی بسیار پیشرفته‌تر از گذشته و با کاربردهای فراوان به بازار ارائه می‌شوند. هیتر نیز از جمله این دستگاه‌ها است که برای تولید حرارت و گرم کردن محیط استفاده می‌شود. این دستگاه با استفاده از انرژی‌های مختلف مانند گاز طبیعی و یا گاز مایع (LPG) ، انرژی حرارتی تولید می‌کند. این انرژی باعث افزایش دمای محیط می‌شود. در این متن یکی از کاربردی‌ترین هیترها با نام صنعتی هیتر IR-H740 معرفی خواهد شد.

هیتر چه کابردی دارد؟

 

هیترها معمولاً در فضاهای داخلی چون ادارات و فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما انواع هیترهای صنعتی نیز در بخش‌هایی چون گلخانه‌ها استفاده می‌شوند. گلخانه‌ها برای ایجاد محیط مناسب رشد گیاهان، به دماهای کنترل شده نیازمند هستند، که هیترها در این زمینه به خوبی عمل می‌کنند. هیترهای متفاوت، قدرت و عملکرد متفاوتی دارند بنابراین باید هیتر مورد نیاز خود را به درستی انتخاب کرد.

ویژگی‌‌های هیتر IR-H740

 

 1. این هیتر راندمان حرارتی بیش از ۸۵ درصد را به دست می‌دهد، به این منظور که می‌تواند بیشترین مقدار گرما را با حداقل مصرف سوخت تولید کند.
 2. هیتر IR-H740، کنترل ترموستاتیک داشته و امکان مصرف سوخت سالیانه کمتر را به کاربران امکان می‌دهد.
 3. این دستگاه دمای مورد نظر را برای گرمایش فضا تنظیم می‌کند. هنگامی که دما به مقدار مطلوب رسید، هیتر به صورت خودکار خاموش می‌شود و مجددا با پایین آمدن دما شروع به کار می‌کند.
 4. هیتر IR-H740 صدای کمی دارد و از دو فن آکسیال با راندمان بالا تشکیل شده است. فن آکسیال برای تهویه‌ی هوا و خنک کردن سیستم استفاده می‌شود.
 5. هیتر IR-H740 مجهز به ترموستات کنترل فن و ترموستات حدی است که ایمنی آن را بالا می‌برد.
 6. امکان نصب هیتر بر روی چهاپایه وجود دارد تا به آسانی بتوان هیتر را برای محل کار متناسب ساخت.
 7. نوع مصرف سوخت دستگاه، گاز شهری (قابل تبدیل به گاز مایع) است.
 8. استفاده از سوخت ارزان و قابل دسترس در این هیتر، این امکان را به وجود آورده تا بتوانید به راحتی از آن بهره ببرید.
 9. هیتر IR-H740 از قیمت مناسبی باتوجه به عملکرد و قابلیت‌ها برخوردار است.
 10. این دستگاه دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.
 11. توجه به ایمنی یک دستگاه برای جلوگیری از حوادث احتمالی مهم است. برای همین در هنگام خرید هیتر، باید در مورد ساختار آن از نظر ایمنی اطلاعات کافی را به دست آورد

 

نتیجه گیری

هیترها از کاربردی‌ترین لوازم گرمایشی هستند و در مکان‌های مختلفی از جمله کارگاه‌ها و گلخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها در انواع مختلفی وجود دارند که در این متن به معرفی IR-H740 پرداختیم. از میان محصولات متنوع هیتر دو ظرفیتی، انتخاب‌های زیادی برای محصول مدنظر خود خواهید داشت. توصیه می‌کنیم با کسب اطلاعات کافی، انتخاب درست‌تری در خصوص هیتر خود داشته باشید.

هیتر IR-H740 به علت داشتن ویژگی‌هایی همچون راندمان بالا، صدای کم و مصرف انرژی کمتر، به یک محصول پر کاربرد تبدیل شده است.