06
مرداد

هیتر های کارگاهی

با کاهش دما و ورود به فصول سرد سال، نیازمان به یک وسیله گرمایشی افزایش می‌یابد‌. علاوه بر منازل، کارگاه‌ها و مکان‌های صنعتی به یک هیتر مناسب نیاز دارند. کارگاه‌ها مساحت بزرگ‌تری دارند به خاطر همین باید از هیترهای پر قدرت در این مکان‌ها استفاده کرد. به همین دلیل برای تولید گرمای مورد نیاز آن‌ها هیترهای ویژه‌ای طراحی شدند که در ادامه با مشخصات مجزای هیترهای کارگاهی بیشتر آشنا خواهید شد.

 

هیترهای کارگاهی

هیترهای کارگاهی قدرت تولید حرارت زیادی دارند و می‌توانند به راحتی گرمای یک محیط بزرگ را تولید کنند. این هیترها از نظر ظرفیت، اندازه و… با یکدیگر تفاوت دارند. هیتر GW500 از هیترهای قابل استفاده در کارگاه‌ها است و با سوخت گازی کار می‌کند. می‌توانید به راحتی از این هینر در کارگاه‌ مورد نظر خود استفاده کنید.

 هیتر GW0500

اگر به دنبال هیتر با توان قدرتی بالا هستید می‌توانید با خیال راحت این هیتر را خریداری کنید. هیتر GW0500 با توان حرارتی ۵۰۰۰۰ به راحتی می‌تواند گرمای مورد نیاز فضاهای بزرگ‌ را تولید کند. گرمایی که تولید می‌شود به صورت موضعی پخش شده و باعث می‌شود تا محیط به صورت یکنواخت گرم شود. این هیتر برای مکان‌هایی با مساحت ۵۰۰ تا ۹۵۰ متر مکعب مناسب می‌باشد.

 

نوع سوخت NG
توان حرارتی ۵۰۰۰۰
مصرف سوخت ۵.۳Kg/hr
فضای قابل گرمایش ۵۰۰-۹۵۰
ابعاد ۷۳X94X160
قطر دودکش ۱۵ cm

 

ویژگی‌های هیترهای کارگاهی

 

  • هیترهای کارگاهی مصرف سوخت کمتری دارند برای همین استفاده از آن‌ها نسبت به هیترهای معمولی با صرفه‌تر خواهد بود.

 

  • اندازه ابعاد هیترهای کارگاهی برای مصارف صنعتی بسیار مناسب است و حجم کمتری از محیط را می‌گیرند.

 

  • کارگاه‌ها فضای بزرگ و بازی دارند به خاطر همین تامین گرمای مورد نیاز آن‌ها سخت‌تر است. هیترهای کارگاهی طوری طراحی شدند که بتوانند به صورت یکنواخت دمای محیط را بالا ببرند.

 

خرید هیتر کارگاهی مناسب

در هنگام انتخاب هیتر برای کارگاه‌ خود بهتر است از هیترهای کارگاهی استفاده کنید. هیترهای کارگاهی مصرف سوخت پایینی دارند در نتیجه با صرفه‌تر عمل می‌کنند. باید با توجه به مساحت مکان مورد نیاز، نوع هیتر کارگاهی را به درستی انتخاب کنید تا گرمای مورد نیاز محیط به درستی تامین شود. برای انتخاب هیتر مناسب با مشاوران ایران هیتر در تماس باشید‌. ایران هیتر از بهترین مجموعه‌های تولید کننده هیتر در سطح استانداردهای روز دنیا است که می‌توانند به خوبی در زمینه انتخاب هیتر مناسب به شما کمک کنند.